Ogłoszenie

  • Rok Pora roku
    1990r Jesień

    #1 17 2013 06:06

     Kamarov

    Wygnany z zony

    44796408
    Zarejestrowany: 10 2013
    Posty: 47
    Punktów :   
    Frakcja: Wolność
    Ranga w frakcji: Wolnościowiec
    Klasa postaci: Snajper
    Broń główna: Snajperka SWUmk2
    Kombinezon : Powiew Wolności
    PDZ: 0
    Punkty Życia : 3000
    Motto: Walcze by Zabijac
    WWW

    Wolność czy Powinność?

    Tak jak w temacie. Niedługo zamierzam znaleźć gdzieś na półce zakurzone pudełko ze S.T.A.L.K.E.R(Postaram się znaleźć w miarę wszystkie 3 części.) i chcę się spytać do jakiej frakcji warto dołączyć. Wiem że najpierw trzeba coś tam prawdopodobnie zdobyć(Nie pamiętam już.) ale to na 100% później się wyjaśni. Czytałem niektóre posty na innych forach i z tych postów mogę wywnioskować że Wolność jest lepsza w walce(?, przynajmniej tak to zobaczyli gracze o3o) a Powinność podobno ma lepszy kombinezon, lecz Wolność korzysta ze snajperek i ogólnie broni długo dystansowych i podobno ma też Dobry Kombinezon(Jakiś zielony) w którym można się kamuflować.

    Co wy na ten temat sądzicie? Ja na razie jestem nastawiony na Wolność(Ukraińska Wódka nie jest zła).


    Pozdrawiam,

    Kamarov.


    http://static3.wikia.nocookie.net/__cb20120317093227/callofduty/pl/images/e/e7/Kamarov.jpg <--- Kliknij aby przejść do mojej KP

    Offline

     

    #2 17 2013 12:26

     Tiga

    Administrator

    Skąd: WWA
    Zarejestrowany: 30 2013
    Posty: 129
    Punktów :   
    Frakcja: Samotnicy
    Ranga w frakcji: Dowódczyni Hangaru
    Klasa postaci: Przewodnik
    Broń główna: Obokan
    Kombinezon : Kombinezon STALKERA
    PDZ: 22
    Punkty Życia : 3000
    Motto: Jak napadać, to tylko bandytów
    Ruble: 1000 ru
    WWW

    Re: Wolność czy Powinność?

    Jak chcesz się dołączyć do frakcji, to powiem Ci, że nie będziesz miał szans w Cieniu Czarnobyla, bez odpowiednich modyfikacji np. Oblivion Lost (polecam), w Zewie Prypeci, jesteś wojskowym w przebraniu stalkera, więc podobnie nie masz szans. W Czystym Niebie było już więcej możliwości "skakania po frakcjach" i zdobywanie nowego ekwipunku
    Osobiście polecam sobie zainstalować modyfikacje do Cs pt, Total fraction war, dodaje ona nową fabułę, bohatera, mutanty itp. można tam się dołączyć do dowolnej frakcji i grać na luzie. Co do przewagi zbrojnej, to w zależności czym wolisz strzelać, jakie masz usposobienie, to będzie świadczyło o tym do jakiej frakcji się dołączysz. Wolność specjalizuje się w broniach długodystansowych, ale jak grałam, to potrafili również dowalić innym z karabinów szturmowych Powinność specjalizuje się w karabinach szturmowych i grając na modzie Tfw zauważyłam, że nikt nie posiadał snajperki. Jako, że lubię wolności i wolę atakować na dalekich dystansach, to zawsze gram w tej frakcji, aczkolwiek zamiast dołączać się do jakiejś frakcji, to raczej polecam zostać samotnym stalkerem (wszystkich prócz bandytów, wojsko i monolitu masz gdzieś i jesteś neutralny).


    http://i.imgur.com/kb7YlRZ.jpg

    Offline

     
     Statystyki
    Administrator Moderator/Mistrz Gry Powinność Wolność Samotnicy Najemnicy Bandyci Czyste niebo
    PBF - Toplista gier PBF
    Toplista gier PBF
    Gry w przeglądarce
    Toplista gier PBF
    2013 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości forum zabronione Styl, oraz skrypty: Tiga & Pro14ab
    TGA-design

    Stopka forum

    RSS
    Powered by PunBB 1.2.23
    © Copyright 2002–2008 PunBB
    Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


    Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
    www.wwesvr.pun.pl www.extraklasa.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.najlepszymenager.pun.pl www.otservers.pun.pl